HYRJELAJMESHOWBIZSI DUKEJ MIKELA E PERPUTHEN PARA SE TE BEHEJ E FAMSHME?

SI DUKEJ MIKELA E PERPUTHEN PARA SE TE BEHEJ E FAMSHME?

Mikela eshte vajza simpatike brune e cila ka terhequr vemendjen e djemve dhe te publikut. Shpeshhere ajo acarohet dhe ka bere qe te mbaje mberthyer njerzve pas skenave qe krijon.

 

Ajo eshte komplimentuar shpeshhere per pamjen e jashte, por teksa ka qene jashte programit Mikela ka qene bjonde.

 

Ne rrjet po qarkullon nje foto e postuar nga vete Mikela e cila ishte bjonde platin e mund te themi se ndryshimi eshte drastik.

 

TE TJERA

spot_img