Ritvana e lë në mes takimin pas gabimit trashanik që bëri vëllai i Mevlanit

Ritvana vendosi që të mbyllë takimin me Artanin pas batutës së gabuar që bëri duke e ftuar në shtëpi që të pastrojë.

Ajo u nevrikos keq dhe i tha se mezi priste të dilte në takim të hidhte kunja, në vend që të përpiqej ta bënte për vete.

Ritvana: Je më shumë tek bashkëjetesa apo me familjen?

Artani: Privatësinë e dua shumë.

Ritvana: Jeton vetëm?

Artani: Mund të bësh një xhiro nga shtëpia ime të bësh pak punët e shtëpisë.

Ritvana: Si më konsideron mua? Harroje paracetamolin.

Artani: U preke? Të kërkoj falje.

Ritvana: Mezi prisje të dilje në takim të hidhje kunja.

Artani: Mirë e lëmë… Mbyll veshët.

Ritvana: Po mirë meqë mbylle veshët, e mbyllim dhe takimin. Keni mbaruar me Mikelën dhe vini këtej nga unë.

Linda Fishta na tregon receten e petullave ideale : Fantastike per te mirpritur fundjaven

Nga Linda Fishta : Përbërësit për 4/5 persona:   500 g miell. 450 ml ujë i vakët. 25 g maja birre e freskët. 1 lugë e vogël sheqer. një majë...

Ndodhitë me Amosin/ Babai i nis letër Dea Mishel me lot në sy: Ai më ka…

Dea Mishel u surprizua nga babai i saj me një letër.   Dea: Jam njeriu më me fat në botë për familjen që kam. Nuk jam...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

VIDEO/ Puthje në buzë mes dy banoreve në Big Brother, ndizet rrjeti

Pas rikthimit në shtëpinë e Big Brother të Gresës,...

Dhëndri kapet mat në ditën e dasmës duke parë ndeshjen e skuadrës së preferuar

Kjo do të thotë të jesh besnik ndaj ekipit...

E do Amosin? Dea Mishel: E kuptova kur më puthi që ai s’më pëlqen…

Marrëdhënia e komplikuar mes Deas dhe Amosit ka konfuzuar...