Kanë qenë bashkë në të kaluarën? Ja çfarë e lidh Alvisën me Andin, janë parë bashkë duke…

Sezoni i dytë i emisionit të dashurisë “Për’puthen”, la shumë për të thënë derisa aludohej se ishte edhe me skenar por arriti të jetë programi më i shikuar në shqiptari.

 

Pas të dytit filloi edhe sezoni i tretë të cilin e prisnin shumë publik i TopChannel dhe po vazhdon të ketë të njëjtën audiancë.

 

Derisa protagonistët brenda emisionit dyshohet shpesh se kanë lidhje jashtë programit qdo ditë pothuajse dalin edhe prova që e dëshmojnë këtë.

 

Së fundi, ka qarkulluar një video e Armando Shehut, Andi , i sezonit të parë dhe Alvisa Qarri, onkurenta e sezonit të tret tani. Dyshja janë pranë njëri tjetrit derisa Alvisa i kërkonte Andit të largohej, ky i fundit i thotë: “Je shumë e bukur kur je me nerva”, e më pas kjo me të qeshur sikur e kalon dhe pajtohen.

 

Nga pamjet duket se dyshja kanë njohje dhe goxha një afrimitet me njëri tjetrin, por çfarë të kenë pasur lidhje mes vete mbetet të tregojnë vetë dyshja.

TE TJERA

spot_img