HYRJELAJMESHOWBIZNuk i eci me Mevlanin, por Antonela ikën me pushime në Dubai:...

Nuk i eci me Mevlanin, por Antonela ikën me pushime në Dubai: Me sheikun tim

Antonela Berisha ka udhëtuar drejt Dubait për të shijuar disa ditë pushim nën rrezet e diellit.

Antonela ka pbulikuar në rrjete sociale foto nga disa restorante luksoze dhe ndjekësit në rrjete sociale kanë që kuriozë të dinë kush po e shoqëron.

Së fundmi, për të ironizuar pak ndjekësit e saj, Antonela zbuloi ‘sheikun’ që po e shoqëron këto ditë.

Ajo publikoi një fotografi me mamanë e saj dhe krahas saj shkruan: “Ja edhe sheiku im”.

TE TJERA

spot_img