Nuk i eci me Mevlanin, por Antonela ikën me pushime në Dubai: Me sheikun tim

Antonela Berisha ka udhëtuar drejt Dubait për të shijuar disa ditë pushim nën rrezet e diellit.

Antonela ka pbulikuar në rrjete sociale foto nga disa restorante luksoze dhe ndjekësit në rrjete sociale kanë që kuriozë të dinë kush po e shoqëron.

Së fundmi, për të ironizuar pak ndjekësit e saj, Antonela zbuloi ‘sheikun’ që po e shoqëron këto ditë.

Ajo publikoi një fotografi me mamanë e saj dhe krahas saj shkruan: “Ja edhe sheiku im”.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

‘Pse moj zonja injorante’! Sindi e ‘Për’puthen’ i kthehet rëndë ndjekëses

Ajo mori vëmendje te “Për’puthen” dhe u komentua shumë...

Kush valle? Rovena Stefa publikon pamje me prindërit nga vila që ka blerë në Kosovë

Këngëtarja Rovena Stefa, kohët e fundit i ka befasuar...

(Foto) Lori Hoxha tregon pamjet se si duket shtëpia e ‘Big Brother Vip’, ja kur nis

Teksa të gjithë presin që të fillojë “Big Brother...