Lëkundjet e mbrëmshme të tërmetit trembin moderatoren e sportit. E qetëson kolegu (video)

Tirana ka fituar në shifrat 3-2 ndaj Teutës në transfertë, atje ku ndeshja do të përmbyllej me kryeveprën e Limajt.

Ky i fundit tronditi portën e durrsakëve duke i falur tre pikët bardhebluve që shkojnë me moral të lartë në derbi me Partizanin.

E teksa ishte duke u transmetuar goli i Limajt në emisionin “Ora Sport”, nisi edhe lëkundja e tërmetit në “Ora Sport”.

Në këtë emision me moderimin e Altin Sulçes dhe Dorisa Keçanit ka pasur edhe një moment paniku, megjithëse nuk munguan edhe batutat në studio.

TE TJERA