Reagimi i fundit i Atdheut nuk i pëlqen aspak Bora Zemanit, i bën direkt ‘unfollow’

Ditët e fundit, është përfolur kudo në mediat rozë për një lidhje të mundshme të moderatores Bora Zemani me Atdhe Xharavinën, ish-konkurrentin e “Për’puthen”, programin që vetë Bora drejton.

Megjithatë, prezantuesja vazhdimisht ngulmon se ajo është ‘single’ dhe se mes tyre nuk ka asgjë. Ndërkohë, pas shumë deklartash, një ditë më parë Atdheu reagoi njëherë e mirë dhe i vendosi pikat mbi “I, duke e mohuar lidhjen me Borën, por ajo që nuk kuptuam pse e quan moderatoren “gocën tjetër”.

Siç duket, këto thashetheme kanë bërë që marrëdhënia e tyre të “ftohet”, pasi mënyra si iu drejtua nuk duket shumë bukur. Moderatorja nuk ka reaguar, por ka vendosur ta bëjë “unfollow” Atdheun në Instagram, dhe me të njëjtën mënyrë ia ka kthyer ai.

Nuk dihen arsyet, por mesa duket ata kanë vendosur që me këtë veprim t’i japin fund thashethemeve për ta…

Moti shënon sot kthesën e madhe, ja sa do të shkojnë temperaturat

Territori Shqiptar përgjatë ditës së martë pritet të përfshihet nga një sistem i paqëndrueshmë atmosferik duke sjellë në vend vranësirave të shpeshta përgjatë gjithë...

Luan me 22 instrumente muzikore, historia e Pëllumb Metës: Në fillim nuk tregoja se nuk më besonin

Instrumentisti Pëllumb Meta i ka lënë të gjithë pa fjalë me historinë e jetës së tij. Ai di të luajë plot 22 instrumenta, të...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME