Reagimi i fundit i Atdheut nuk i pëlqen aspak Bora Zemanit, i bën direkt ‘unfollow’

Ditët e fundit, është përfolur kudo në mediat rozë për një lidhje të mundshme të moderatores Bora Zemani me Atdhe Xharavinën, ish-konkurrentin e “Për’puthen”, programin që vetë Bora drejton.

Megjithatë, prezantuesja vazhdimisht ngulmon se ajo është ‘single’ dhe se mes tyre nuk ka asgjë. Ndërkohë, pas shumë deklartash, një ditë më parë Atdheu reagoi njëherë e mirë dhe i vendosi pikat mbi “I, duke e mohuar lidhjen me Borën, por ajo që nuk kuptuam pse e quan moderatoren “gocën tjetër”.

Siç duket, këto thashetheme kanë bërë që marrëdhënia e tyre të “ftohet”, pasi mënyra si iu drejtua nuk duket shumë bukur. Moderatorja nuk ka reaguar, por ka vendosur ta bëjë “unfollow” Atdheun në Instagram, dhe me të njëjtën mënyrë ia ka kthyer ai.

Nuk dihen arsyet, por mesa duket ata kanë vendosur që me këtë veprim t’i japin fund thashethemeve për ta…

TE TJERA

spot_img