Po ju si mendoni…? Nuk do ta besoni cila është më e vjetër: Shyhrete Behluli apo Remzie Osmani?

Këngëtaret e njohura, Shyhrete Behluli dhe Remzie Osmani pëlqehen mjaft shumë për stilin e muzikës.

Përgjatë viteve, ato sollën një sërë projektesh të suksesshme dhe shquhen si ndër zërat më të ëmbël të estradës.

Krahas kësaj për dallim të moshës, dyshja Behluli dhe Osmani duken mjaftë të reja.

Para një muaji, Remzie Osmani ka festuar 50 vjetorin e saj të lindjes së bashku me familjarët.

Ndërsa, Shyhrete Behluli më 10 janar i ka mbushur 59 vjet.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

‘Pse moj zonja injorante’! Sindi e ‘Për’puthen’ i kthehet rëndë ndjekëses

Ajo mori vëmendje te “Për’puthen” dhe u komentua shumë...

Kush valle? Rovena Stefa publikon pamje me prindërit nga vila që ka blerë në Kosovë

Këngëtarja Rovena Stefa, kohët e fundit i ka befasuar...

(Foto) Lori Hoxha tregon pamjet se si duket shtëpia e ‘Big Brother Vip’, ja kur nis

Teksa të gjithë presin që të fillojë “Big Brother...