HYRJELAJMEBOTANgjarje e rëndë/ Ndërron jetë këngëtarja e njohur në moshën 22-vjeçare

Ngjarje e rëndë/ Ndërron jetë këngëtarja e njohur në moshën 22-vjeçare

Këngëtarja e njohur angleze Emani Johnson është ndarë nga jeta në moshën 22-vjeçare.

Në një deklaratë për “People” sot, producenti J Maine konfirmoi vdekjen e këngëtares. “Emani ishte një person i mrekullueshëm që ndriçonte çdo vend ku shkonte,” tha ai.

Edhe pse ende nuk ka një deklaratë, thuhet se këngëtarja ka ndërruar jetë si pasojë e një aksidenti tragjik.

Artistja e re, u bë e famshme nga hitet e ” Feelings” dhe ” Close” dhe shumë këngë të tjera.

TE TJERA

spot_img