HYRJELAJMESHOWBIZNami në Përputhen Prime, kërcet shpulla mes konkurrentëve

Nami në Përputhen Prime, kërcet shpulla mes konkurrentëve

Jurgeni dhe Mikela vazhdojnë përplasjet dhe këtë herë ka ndodhur në Përputhen Prime. Bukuroshja nuk ka duruar më dhe ka luajtur me duar.

Autorja e programit, Olsa Muhametaj, ka zbuluar detaje në prag të transmetimit dhe mbrëmja e Përputhen sonte do jetë e nxehtë.

Mikela e Jurgeni u përballën mes tyre në studio, ndërkohë që jashtë saj ka pasur edhe ngjarje të tjera.

Sigurisht detajet do mund t’i ndiqni gjatë emisionit që nis transmetimin prej orës 21:00 në Top Channel, si çdo të shtunë.

TE TJERA

spot_img