HYRJELAJMESHOWBIZ“Më tradhtonte dhe më rrihte”, pas rrëfimit të trishtë del foto e...

“Më tradhtonte dhe më rrihte”, pas rrëfimit të trishtë del foto e ish-bashkëshortit të Arjola Demirit (FOTO)

Aktorja e njohur, Arjola Demiri trond iti opinionin publik kur zbuloi se ka rënë pre e dhu nës së ish-bashkëshortit të saj.

Ajo tregoi se ai i kishte thënë se nuk e merr askush tjetër si grua, pasi me të ka tre fëmijë.

Po kush është ish burri i aktores nga Tropoja? Në mediat sociale janë publikuar foto ku pretendohet se është ish-burri.

Sipas raportime, Arjola Demiri nuk është në lidhje dashurie që nga ndarja me bashkëshortin e saj. Ajo jeton vetëm me tre fëmijët.

TE TJERA

spot_img