Detajet janë rrëqethëse/ Ja cili mund të jetë shkaku që kanë humbur jetën katër turistët në Shqipëri

Shoqërimet e para në ko misariat kanë filluar mesnatën e së premtes në lidhje me v de kjen e 4 turistëve rusë, që u gjetën të pajetë në saunën e një hoteli në Qerret.

 

Pre e shoqërimeve nga P olicia e Shtetit kanë rënë pikërisht anëtarët e stafit të këtij hoteli, të cilët janë marrë në pyetje përsa i përket inci dentit të rëndë.

 

Fax News ka mësuar gjithashtu se grupi prej katër personash, i përbërë përkatësisht prej Natalia Burenkova, 58 vjeçe, Sergei Burenkov, 60 vjeç, Nikita Belousov, 37 vjeç dhe Ekaterina Burenkova, 31 vjeçe, kishin qenë nën efektin e a lkoolit në kohën kur ndërruan jetë.

 

Policia njoftoi më herët se grupi prej katër personash, i përbërë përkatësisht prej Natalia Burenkova, 58 vjeçe, Sergei Burenkov, 60 vjeç, Nikita Belousov, 37 vjeç dhe Ekaterina Burenkova, 31 vjeçe, ishin a sfi ksuar në ambientet e saunës ku po qëndronin.

TE TJERA

spot_img