HYRJELAJMESHOWBIZAleksia Peleshi "thumbon" Jonida Maliqin: Çfarë ti them, ajo eshte shume me...

Aleksia Peleshi “thumbon” Jonida Maliqin: Çfarë ti them, ajo eshte shume me …

Vetëm pak pasi u përfol se Romeo Veshaj dhe Aleksia Peleshi ishin në një lidhje, sytë u kthyen nga këngëtarja Jonida Maliqi e cila ka qenë në një lidhje disavjeçare me aktorin e humorit.

Ndër të tjera, Jonida e uroi çiftin e ri. Por çfarë ka për të thënë Aleksia për këtë?

Në intervistën e saj me moderatoren Ester Bylyku në emisionin ‘Glamour Zone’, Aleksia replikoi për herë të parë.

Ester Bylyku: Jonida ju uroi publikisht. Ti a e falenderove? Apo nuk ke asnjë kontakt me të?

Aleksia Peleshi: Çfarë t’i them unë (qesh). Faleminderit. Jo nuk kam kontakte me të. Nuk më lidh asgjë me Jonidën, ajo është shumë më e madhe në moshë se unë dhe nuk ka lezet të kapemi me njëra tjetrën./OraNews

TE TJERA

spot_img