HYRJELAJMESHOWBIZE trishtë/ “Rri vetëm me dy djemtë, vajzën s’e sheh dot me...

E trishtë/ “Rri vetëm me dy djemtë, vajzën s’e sheh dot me sy as tani që mbushi 3 vjeç!”, aktori nuk e takon as për ditëlindje

Aktori Owen Wilson nuk e ka takuar kurrë vajzën e tij të vetme, Lyla.

 

“Ish”-i i tij, Varunie Vongsvirates, pretendon se iu është lutur aktorit që të bëhet pjesë e jetës së 3-vjeçares, por ai s’ka pranuar.

 

Ajo tregoi se megjithëse kalon kohë me dy fëmijët e tij më të mëdhenj, Robert, 10-vjeç, dhe Finn, 7-vjeç, të cilët i ka me nëna të ndryshme, ai nuk ka pasur kurrë kontakte me vajzën.

 

Vongsvirates publikoi një foto të vogëlushes në rrjetet sociale në 3-vjetorin e lindjes së saj dhe nga imazhi ajo duket njësoj me babain e saj të famshëm.

 

“Kurrë se ka takuar, për fat të keq”, tha Vongsvirates për Daily Mail në lidhje me historinë e trishtë.

 

TE TJERA

spot_img