Erdhi dimri/ Reshjet e dëborës zbardhin rrugët e Shqipërisë (VIDEO)

81

Zonat malore në qarkun e Korçës janë përfshirë nga reshjet e para të dëborës në orët e para të mëngjesit.

 

Reshje bore ka pasur në Malin e Gramozit në Kolonjë dhe në Mokër të Pogradecit.

 

 

Lexo edhe:   Punimet ne rrugen e Velipojes, do mbahet premtimi i zv/kryeministres Senida Mesi... (foto)