VIDEO…/ SKANDAL NE TRANSMETIMIN LIVE TE BIG BROTHER VIP. SEMI DEL NE EKRAN ME GJOKSIN JASHTE

267

Kur transmetimi eshte live ka probleme te ndryshme, ama s’ishte pare e degjuar qe te dalin te gjitha sheshit. Javen e kaluar teksa Arbana ka hapur lidhjen me shtepine duke nisur spektaklin, Semi eshte hasur me nje situate aspak te zakonshme.

- PUBLICITET -

Duke hekurosur asaj i ka rene xhaketa dhe i ka dale komplet gjoksi jashte. Ajo eshte perpjekur ta mbuloje dhe eshte kaluar me nje batute nga Arbana.

Epo ndodh edhe keshtu, se e hoqi vete apo i ra kete e gjykoni ju!

 

 

Lexo edhe:   Taramelja më e ëmbël ‘godet’ përsëri. Ja çfarë i thotë Florit i thirrur sonte ‘Në kurthin e Piter Panit’