Të ikën mendja…/ E dini sa kushtojnë vetëm sandalet që kishte veshur Arbana Osmani mbëmjen e kaluar?

122

Arbana Osmani është komentuar shumë për pamjen e saj, kur në natën e radhës live të ‘Big Brother VIP’, u shfaq e veshur me një fustan në ngjyrë vishnje, shumë sek*i.

- PUBLICITET -

 

Bashkëpunimi për veshjet e saj, siç ka lajmëruar shumë më herët, është me LiaStublla. Sandaleve ama ju dha një vëmendje të veçantë, pasi i postoi në story duke zbuluar markën.

 

Me një kërkim, zbuluam që takat e Arbanës, të markës Alexandre Vauthier, kushtojnë plot 1935 dollarë!

 

Ajo ka zgjedhur versionin rozë të tyre, të cilat kanë edhe kristale në pjesën e sipërme.

 

Arbana ka pyetur shpesh ndjekësit, para se të niste zyrtarisht spektakli, mbi blerje të markave shumë të njohura dhe duket se disave prej tyre nuk i ka rezistuar./revistawho.com

 

Lexo edhe:   Vetëm 21 vjeç dhe në lidhje serioze, Olsi Bylyku zbulon detaje për të dashurën që s’i ndahet