Nga saçi për fli e deri tek hurma arabie, ja cilat ishin kërkesat e çuditshme të VIP-ave për Big Brother

68

Të gjithë e dimë që janë VIP-a dhe janë mësuar me komoditet, por këtë javë , personazhet e Big Brother VIP kanë pasur jo pak kërkesa të çuditshme.

 

Në spektaklin e sotëm moderatorja Arbana Osmani, zbuloi disa prej tyre.

 

Kështu dikush nuk bënte dot pa karamele me xhinxher, një tjetër pa hurma arabie, Fifi kërkonte saç për fli, Iliri majtofon dhe bokse për koreografi, parukier personal, ndërsa në dhomën e rrëfimit, Arditi i ‘vuri kapakun’ me kërkesën për raki

Lexo edhe:   “Mos e prek se është burri im”, plas xhelozia në Përputhen 40