E paska bërë për një lekë…/ Pasi Arjani e FËLLlQl keq publikisht, Ritvana largohet përfundimisht nga “Për’puthen”?

Në puntatën e djeshme të “Për’puthen”, pati shumë zhvillime, nuk munguan debatet e as ak uzat. Jurgeni tregoi se Argjendi me Ritvanën ishin dje bashkë, situatë kjo e përsëritur mes tyre, gjë që bëri që opinionisti Arjan Konomi të re voltohej e të ‘shpërt hente’ në ak uza ndaj Ritvanës.

 

Ai tha se ajo ishte toleruar shumë nga produksionit dhe vetë ai, madje tha se kishte gënjyer jo vetëm për këto, por edhe në prezantimin e saj, në hyrje të programit, gjë që bëri që Ritvana të largohej nga programi.

 

Thuhet se konkurrentja është larguar fare nga “Për’puthen”, pasi ajo nuk e ka më “përputhen_tch”, në Instagramin e saj. Edhe në puntatën e sotme, ajo ka munguar në studio, dhe moderatorja Bora Zemani tha se ajo refuzonte të vinte në program sërish. Megjithatë, ajo deklaroi se produksioni po kontaktonte vazhdimisht me të, duke i kërkuar rikthimin.

 

Ndërkohë, para Ritvanës, një tjetër konkurrent që u largua ishte Juli, të cilit iu vu në dyshim seksualiteti, nga dy vajza, Ada dhe Mikela. Pas largimit, ai tha se ishte ndjerë i fyer nga produksioni, ndonëse refuzonte ta shihte në këtë mënyrë./News31

Detektivja private: Femrat duan të dinë edhe kush pagoi kafet, meshkujt vijnë me qëllim të caktuar (Video)

Në Shqipëri, prej disa kohësh, po zhvillohet me shpejtësi edhe tregu detektivëve privatë.   Bëhet fjalë për detektivë, të cilët mund t’i japin përgjigje njerëzve për...

Ori Nebijaj i jep ‘lamtumirën’ televizionit dhe ‘Përputhen’. Fjalët prekëse që ajo tha në …

Oriela Nebijaj ka mbyllur karrierën në television, për të vijuar një të re në politikë. Sekondat e fundit e kësaj puntate të “Përputhen” iu...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME