Alketa Vejsiu flet hapur, ja çfarë do bëjë kësaj here ajo…

121

Pushime kanë përfunduar dhe në televizionin Klan janë ndezur motorët për edicionin e dytë të “Love Story”.

Këtë e ka zbuluar më parë Alketa Vejsiu me disa postime në Instagram, ndërkohë që konfirmimi ka ardhur edhe nga autoria e programit, Ilda Lumani.

Ditën e sotme, Vejsiu ka bërë Q&A në Instagram për të marrë sugjerimet e publikut për emrat e opinionistëve të Daily Love Story.

Sakaq, ajo ka rikonfirmuar emrat e dy opinionistëve, Jerina Lalaj dhe Robert Aliaj, të cilët rikthehen pas një sezoni të suksesshëm.

Lexo edhe:   Për herë të parë Marin Mema hap zemrën/ Flet për vajzën që ka 10 vite që do: Ajo është me flokët e zeza dhe duam të bëjmë dhe fëmijë!