Zhaku rrëfen për herë të parë detaje nga jeta private: Nuk bëhem dot nënë, kam një tumor beninj

167

Inida Gjata e njohur ndryshe me emrin Zhaku ka rrëfyer për herë të parë disa detaje nga jeta e saj private.

 

Ajo ka treguar publikisht në një lidhje live me “Syri.net” arsyen se përse nuk bën dot fëmijë, duke thënë se ka një problem në mitër, një tumor balinj, i cili nuk e lejon që të bëhet nënë.

 

“Nuk doja të kaloja në shumë detaje mjekësore. Është një problem që kam në mitër që e pengon procesin. Kam një tumor beninj i cili shkakton një lloj pengese. Gjithsesi nuk mendoj se në këtë moshë që jam, dua ti shkoj nga mbrapa fëmijëve”, u shpreh ajo.

 

Më tej ajo tregon se fakti që nuk bëhet dot nënë, nuk e pengon atë dhe bashkëshortin që të shijojnë lumturinë dhe dashurinë për njëri-tjetrit.

Lexo edhe:   “Dy martesa të dështuara, në varfëri”, Angela Martini rrëfen sekretet e errëta familjare