“U afrua dhe më tha se jam e bukur”, histori e rrallë dashurie mes çiftit me 37 vite diferencë (VIDEO)

193

Në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon u transmetua ekskluzivisht historia e dashurisë mes Cheryl dhe Quran, çiftit amerikan që kanë plot 37 vite diferencë nga njëri-tjetri.

Cheryl, 61 vjeçare, pohoi se prej gati një viti jeta e saj është lumturuar falë prezencës së Quran. Ata ishin parë si fillim kur Quran ishte vetëm 15 vjeç dhe asokohe punonte në një biznes që manaxhohej nga djali i Cheryl.

Ndërkohë vite më pas u ritakuan në supermarket, e prej atij momenti jo vetëm që bashkëjetojnë, por edhe kanë kurorëzuar dashurinë e tyre në martesë.

“Ai erdhi pranë meje, më tha që jam e bukur dhe më këshilloi të mos dëgjoja mesazhet bull’izuese që më vinin në rrjetet sociale”, u shpreh në një moment Cheryl.

E ndërsa Bieta dhe të ftuarit e tjerë e pyetën çiftin për planet e së ardhmes, Quran pohoi se për momentin po shijojnë dashurinë e tyre dhe çdo gjë do të shkojë spontanisht.

Lexo edhe:   Diçka mund të ndryshojë në jetën tuaj pas 13 marsit, mësoni çfarë po ju ‘vëzhgon’