Rrëfimi i trishtë , Zhaku: Nuk bëhem dot nënë, ju tregoj çfarë më pengon

117

Inida Gjata, e njohur ndryshe me emrin Zhakum ka rrëfyer për herë të parë disa detaje nga jeta e saj private.

Ajo ka treguar publikisht në një lidhje live me “Syri.net” arsyen se përse nuk bën dot fëmijë.

Zhaku zbulon se ka një problem në mitër, një tu mor balinj, i cili nuk e lejon që të bëhet nënë. “Nuk doja të kaloja në shumë detaje mjekësore.

Është një problem që kam në mitër që e pengon procesin. Kam një tu mor beninj, i cili shkakton një lloj pengese.

Gjithsesi nuk mendoj se në këtë moshë që jam, dua ti shkoj nga mbrapa fëmijëve”, u shpreh ajo.

Më tej ajo tregon se fakti që nuk bëhet dot nënë, nuk e pengon atë dhe bashkëshortin që të shijojnë lumturinë dhe dashurinë për njëri-tjetrit.

Lexo edhe:   Derën ia plasin në surrat qytetares: Mos vazhdo mo mor, boll!