“Përse nuk je martuar?”/ Gerardi i famshëm lë pa fjalë moderatoren, tregon si i mori e dashura 50 milionë lekë

266

Mbrëmjen e djeshme ne studion e D-Night, Genard Hajdini përpos shumë deklaratave të forta,na tregoi dhe arsyen pse nuk është martuar akoma.

(Pjesë nga intervista)

Dajana: Pse s’je martuar ? Kush nuk ka ngel pa u martu?

Genardi: Po s’më,s’më përpuqen gjërat se isha i dashuruar me një gocë.

Dajana: Na fol pak. Se unë vdes për histori dashurie.

Genardi: Për 5 vjet kam harxhuar 50 milion lekë.

Dajana: Ça thu paske qënë kavalier i madh ti.

Genardi: Nga se kam gjesdisë gjithëandej.I kemi harxhuar bashkë.

Dajana:Keni qënë të dy shumë të uritur

Genardi:Në çdo 10 mijë lekë që shtija unë,shtinte dhe 2-3 mijë lekë dhe ajo.

Mënyra si Genardi e tregoi këtë histori dashurie dhe shpenzim monetar,bëri qe Dajana mos të ndalte të qeshurën për asnjë moment.

Të shpresojmë që herën tjetër Genardi të mos shpenzojë më kaq shumë.

Lexo edhe:   Saimiri tregon se Xhesi nga Shkodra e sheh si partneren e tij të ardhshme