“Përse nuk je martuar?”/ Gerardi i famshëm lë pa fjalë moderatoren: Si mi mori e dashura 50 milionë lekë (VIDEO)

157

Mbrëmjen e djeshme ne studion e D-Night, Genard Hajdini përpos shumë deklaratave të forta, na tregoi dhe arsyen pse nuk është martuar akoma.

- PUBLICITET -

Dajana: Pse s’je martuar? Kush nuk ka ngel pa u martu? Genardi: Po s’më, s’më përpuqen gjërat se isha i dashuruar me një gocë.

Dajana: Na fol pak. Se unë vd es për histori dashurie. Genardi: Për 5 vjet kam harxhuar 50 milion lekë!

Dajana: Ça thu, paske qënë kavalier i madh ti. Genardi: Nga se kam gjesdisë gjithandej. I kemi harxhuar bashkë.

Dajana: Keni qënë të dy shumë të uritur. Genardi: Në çdo 10 mijë lekë që shtija unë, shtinte dhe 2-3 mijë lekë dhe ajo.

Lexo edhe:   “Ky është viti i fundit që bëj Për’puthen”, Olsa Muhameti do të largohet nga programi