Olti Curri ironizon sërish Arbana Osmanin, i publikon foton që …

109

Marrëdhënia jo e mirë mes moderatores Arban Osmani dhe blegërit Olti Currit tashmë dihet prej kohësh. Madje duket se ‘Big Brother’ ka qenë një nga shkaqet e përplasjeve mes tyre.

Së fundi Olti ka zgjedhur që të tallet paska me Arbanën, dhe foton plot filtra që ajo ka postuar, ku sipas tij më shumë ngjan me Lori Hoxhën sesa si vetja e saj.

“Lori ka dalë yll te kjo foto, edhe veshja super stil, i rrinte shumë mirë edhe Arbanës në spektakël”, shkruan Curri në postimin e tij.

Në fakt kjo foto e Arbanës ka nxitur dhe reagime të shumta te ndjekësit, të cilët e akuzojnë për photoshop, ndërsa vetë ajo është përgjigjur se ka qenë grimieri Arbër Bytyqi ai që ka përdorur disa filtra, dhe se ajo nuk e ka problem të shfaqet te ndjekësit ashtu siç është.

Lexo edhe:   Gati të bëhet nënë për herë të dytë, zbulohet gjinia e fëmijës së moderatores Arbana Osmani