Nga dëshira për murgeshë tek oferta për “ĕskortë”, gazetarja e njohur hap zemrën

123

Gazetarja Christina Porta zbuloi rrugën që do të kishte zgjedhur po të mos i ishte dedikuar sportit.

Një nga prezantueset sportive më të njohura në televizionin spanjoll deklaroi se në moshë të re donte të bëhej murgeshë, por rruga e saj mori një rrjedhë tjetër.

“Për një periudhë të shkurtër të jetës sime shkova në shkollë me murgeshat. Besoja shumë në Zot dhe doja të bëhesha edhe murgeshë.

Pastaj, pasi u rrita, e braktisa idenë, por ende ndiej një lidhje me to, sepse kam një zemër të mirë dhe mund të dalloj njerëz të këqij”, tha ajo.

Po ashtu, në të njëjtën intervistë, ajo zbuloi se shumë persona i kanë ofruar shuma monetare për të qenë pranë tyre si “es’kortë”.

Lexo edhe:   Opaaa dalin të fshehtat...?Ledjana në një lidhje jashtë programit? Opinionisti i “Për’puthen” publikon foton e Shën Valentinit