Lëkundje tërmeti në Shqipëri! Ja epiqendra dhe magnituda

Lëkundje tërmeti në Shqipëri!

 

Disa lëkundje të lehta tërmeti janë ndjerë orët e para të mëngjesit në Shqipër

 

Shqipëria Ime mëson se magnituda e tërmetit të orës 5:43 të mëngjesit ka qenë 3.1 në shkallën Rihter

 

Lëkundjet erdhën nga një thellësi fokale prej 5 kilometër dhe me epiqendër në Kamcisht, Qarku i Fierit!

 

Nuk ka raportime për dëme materiale apo në njerëz/ Shqipëri Ime

 

 

TE TJERA