E trishtë/ Polici humb tragjikisht jetën në ditën e parë të punës me uniformën e shtetit, lë pas gruan dhe fëmijën 6-muajsh

152

Një oficer policie 26-vjeçar është që lluar për vd ekje, kur doli për ditën e tij të parë në punë me departamentin e policisë në Alamo, Georgia, njoftuan autoritetet.

- PUBLICITET -

 

Ndërkohë zyrtaret në Georgia janë ende në kërkim të vrasësit të dyshuar, tha zëdhënësja Natalie Ammons.

 

Oficeri Dylan Harrison, i cili ishte gjithashtu agjent anti-droga në Eastman, Georgia, lë pas gruan dhe një fëmijë 6-muajsh.

 

I dyshuari është identifikuar nga autoritetet si 43-vjeçari Luke Ferguson për kapjen e të cilit është caktuar një shpërblim prej $17,500.

 

Lexo edhe:   Pamje të frikshme nga përmbytjet në Itali, uji merr para makinën