Çmenduri në Tiranë! Nusja i shkul flokët dhe rreh vjehrrën në mes të sheshit “Skënderbej” (Video)

252

Skenat e dhunës në vendin tonë sa vijnë e shtohen dhe këto ndodhin në çdo moment të ditës apo natës. Në një video të mbërritur së fundmi në redaksinë e JOQ ALBANIA, një grua shfaqet duke dh u nuar një grua tjetër.

 

Sipas burimeve tona, në këtë video nusja rr e h vjehrrën në mes të Tiranës në sheshin “Skënderbej” në një orë ku sheshi ishte i mbushur plot me njerëz.

 

Ende nuk dihen rrethanat në të cilat është regjistruar kjo video dhe as dy zonjat e përfshira, por vlen të thuhet se një skenë e tillë nuk është aspak normale.

 

 

Lexo edhe:   Rama: Rasti i sanitares te ‘Shefqet Ndroqi’ i neveritshëm! Edhe sikur të jenë 30 të tillë, s’e rrëzojnë punën e mjekëve