Ups! Ervin Kurti godét me shpùllë Shqipen në skénë? (VIDEO)

151

Çdo të diele në ekranin e madh të Top Channel na shoqëron programi “E Diell” dhe ajo që merr vëmëndjen maksimale nga publiku i gjerë shqiptar është rubrika e Edi Manushit.

Rubrika e trotuarit, ku së fundmi i është bashkangjítur gazetari Melaim Zeka por jo vetëm.

Kjo rubrikë ka një numër të madh personazhesh publikë në panel dhe çdo javë kemi të ftuar specíal, siç ishte rasti sotëm ku nuk mund të mungonte Antonela Berisha, ish-konkurrentja e Për’Puthen.

E Diell” e Top Channel vjen me ndryshime: Zbulohet autorja e re e programit të njohur!

Duke diskutuar mbi huqet e shqiptarëve, Ervini ka huqin që të qéllon shpùllë krahut kur dikush pranë tij thotë atë që ai mendon dhe këtë detaj e ka vënë re edhe Antonela por jo vetëm.

Për fat jo të mirë të Shqipes, ajo ndodhet pranë Ervinit dhe në këtë rast sapo Antonela e gjen se hùqi kujt është godítja me shpullë, Ervini entuziasmohet dhe qéllon Shqipen.

Sigurisht që kjo e fundit e merr me sportivitet, ose më saktë le të themi se është mësuar me të tilla shpùlla nga Ervini pasi ka një eksperiencë të gjatë në atë panel krah tij.

Lexo edhe:   Kishte kohë që ishte “zhdukur”, Ronela Hajati bëhet e gjallë dhe tregon vështirësitë që po e mbanin larg nga jeta sociale