‘Fustanet e dasmës nuk bëjnë fare’, Rudina Dembacaj i kthehet ashpër ndjekëses

107

Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë me datë 1 Tetor. Dasma e tyre me të ftuar VIP u komentua gjatë në media.

Së fundmi, Rudina ka publikuar në rrjete sociale foto me fustanin e tretë dhe vëmendjen e ka marrë komenti i një ndjekësje. “Zemra, fustanet snuk…s’bëjnë fare”, i ka shkruar ajo.

Aktorja nuk ia ka kursyer një përgjigje, duke i thënë me ironi “Si nuk të pyeta më parë! Aman më fal!”.

Lexo edhe:   Genc Prelvukaj zbulon gafën e rëndë që ka bërë Goran Bregovic. E dini si e ka quajtur Nënë Terezën?