Çfarë po ndodh!? Fifi dhe Graniti nuk ndahen, dyshja filmohen në momente private në dhomën e gjumit

63

Afrimiteti i Fifit me Granitin ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve. Në orët e para të mëngjesit, ndërkohë që shumica e banorëve ishin në gjumë, dyshja janë filmuar duke biseduar.

Fifi dhe Graniti kanë shtrënguar dhe duart me njëri-tjetrin, duke bërë që dyshimet se mes tyre po lind diçka të shtohen akoma më shumë.

Dyshja kanë fikur qëllimisht mikrofonat dhe ende nuk dihet se çfarë kanë biseduar.

Lexo edhe:   Pasi i mori me radhë tani Saimiri i "Love Story" është penduar që ka puthur disa vajza