Çfarë do të ndodhë? Deputeti i PD zbulon lëvizjen e Sali Berishës më 15 tetor

256

Në kuadër të lëvizjes “Foltorja” ish-kryeministri Sali Berisha vijon takimet me mbështetësit e tij demokratë në qytete të ndryshme të Shqipërisë.

 

Ky plan ka si qëllim bashkimin e së djathtës dhe rikthimin e Partisë Demokratike në vleret e saj.

 

Ndërkohë deputeti i PD Edmond Spaho njofton se Sali Berisha ditën e premte në datë 15 tetor, do të jetë i pranishëm në Korçë.

 

Spaho i bën thirrje demokratëve për të marrë pjesë.

 

REAGIMI I PLOTE:

Te nderuar qytetare dhe antare te PD te Qarkut Korce,

Diten e Premte, date 15.10.2021, ora 18.00 ne kinema Milenium ne Korce mbahet Foltorja e z. Sali Berisha me qytetaret dhe antaresine e PD te Qarkut.

 

Jeni te ftuar te merrni pjese.

Le te mblidhemi te gjithe per nje PD me te bashkuar, me te forte dhe me te hapur.

Lexo edhe:   Presidenti Meta si kurrë më parë, veshur me të shkurtra duke kositur barin. Ja mesazhi që dha (VIDEO)