Luljeta Bozo nuk zbret dot shkallët, nipi e mban nga krahët për ta futur në makinë

279

Luljeta Bozo, inxhinierja dhe pedagogia që u bë deputete e Partisë Soicaliste nuk e ka aq të lehtë të ngjisë shkallët apo të hipë në makinë.

Fotot e publikuara nga Panorama tregojnë momentin kur Bozo del nga makina, por nuk ngjitet dot vetë në makinë.

Atë e mban nipi nga krahu dhe një tjetër grua, të cilët mundohen që t’ja bëjnë sa më lehtë zbritjen e shkallëve.

Luljeta Bozo mbushi 79 vjeçe në datë 2 tetor dhe sigurisht kjo moshë ka probleme të tilla. Ajo është deputete e Partisë Socialiste dhe ishte një nga prurjet e reja të kryeministrit Edi Rama për Tiranën.

Lexo edhe:   I kërkoi divorcin në gjykatë, këngëtarja shqiptare e bën të pendohet burrin pas ndarjes