Butrint, të rrofshin klikimet! Me Arbana Omanin nuk krahasohesh dot dhe …

194

Butrint Imeri me këngën “Kuku” theu rrjetin, teksa për një javë ka marrë 9 milion klikime.

- PUBLICITET -

Një shifër shumë e lartë, që është përkthyer edhe në numër ndjekësisht në Instagram.

Top Albania Radio ka publikuar shifrat dhe gjatë kësaj jave atij i janë shtuar 12 mijë ndjekës, por nuk është ai që ka shtuar më së shumti.

Arbana Osmani dhe Big Brother ia kanë marrë skenën. Moderatorja ka shtuar më shumë se kushdo në vendin tonë, plot 19 mijë ndjekës.

Në vend të tjertë është Semi Jaupaj, e ndjekur nga Paloma dhe Donald Veshaj, të tre pjesëmarrës në “Big Brother Vip Albania”.

5-Në vend të pestë është Donald Veshaj, që me hyrjen e tij në “Big Brother VIP” ai ka shtuar 1.5 mijë ndjekës.

4-Vendin e katërt e zë gazetarja shumë e dashur, Paloma. Ajo ka shtuar 1.9 mijë ndjekës.

3-Semi Jaupaj qëndron në vend të tretë me 2.8 mijë ndjekës të shtuar.

2-Në vend të dytë është këngëtari që rrëmben zemrat e të gjithëve, Butrint Imeri. Atij i janë shtuar 12 mijë ndjekës.

1-Në krye qëndron moderatorja më e talentuar, Arbana Osmani, e cila gjatë kësaj jave ka shtuat 19 mijë ndjekës.

Lexo edhe:   Mori rolin e opinionistit në ‘BBV’, tani Arbër Hajdari merr vendimin e habitshëm dhe largohet nga...