Romeo vazhdon t’i bëjë “gjëmën” Donaldit të “shkretë”. I ka marrë telefonin dhe tani do i nxjerr foton më të turpshme

Romeo Veshaj ka bërë me dije gjatë se ka marrë në dorë telefonin e vëllait të tij, me siguri pasi ai ja ka dorëzuar me hyrjen në ‘Big Brother’.

Pasi bëri një VIDEO që argëtoi fansat e tij, ai ka zbuluar se i ka kontrolluar celularin deri në orët e para të mëngjesit dhe është gati që t’i përgjigjet çdo kërkese nga fansat sado e çuditshme të jetë ajo.

“Më thoni cilën foto domi të shihni dhe ato të turpshmet unë do i tregoj”, ka thënë ndër të tjera Romeo. Tani na duhet vetëm të presim e të shohim çfarë perlash do na nxjerrë Romeo nga arkivat e Donaldit.

“Më thoni cilën foto domi të shihni dhe ato të turpshmet unë do i tregoj”, ka thënë ndër të tjera Romeo. Tani na duhet vetëm të presim e të shohim çfarë perlash do na nxjerrë Romeo nga arkivat e Donaldit.

TE TJERA