NAMI në ‘Big Brother VIP’/ Këngëtares i del gjoksi kur po … (Foto)

105

Big Brother VIP po vazhdon të jetë shumë i komentuar për ngjarjet dhe dinamikën e personazheve brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

 

Të premten u mbajt nata e spektaklit, ku banorët treguan se si kanë shkuar ditët e para të bashkëjetesës, duke folur në veçanti për simpatitë e para, por edhe zënkat me njëri-tjetrin.

 

E teksa po bëheshin gati dhe po rregulloheshin për të dalë para publikut, duket se një moment jo shumë i këndshëm u kap nga tele-kamerat në dhomën e grimit.

 

Bëhet fjalë për këngëtaren Semi Japuaj, e cila në mos-dijeninë e saj se ishte në transmetim, pa pritur zbërtheu mbulesën tek shpatullat, të cilat i zbuluan gjo*sin.

 

Pamja u kap pa dashje nga regjia, e cila po transmetonte videon nga dhoma e grimit, me kërkesën e Arbanës për të përshëndetur këngëtaret Fifi dhe Semi Jaupaj, të cilat ishin vonuar duke u bërë gati. Reagimi i Semit ka qenë i shpejt, por që duket të ketë pasur një moment sikleti, pasi nuk ka qenë në dijeni që pikërisht ajo kamerë ishte në transmetim direkt.

 

Prezantuesja e emisionit, Arbana Osmani, iu kërkoi dy vajzave që me shpejtësi të përfundonin makijazhin, në mënyrë që t’iu bashkoheshin banorëve të tjerë dhe të vazhdonin spektaklin. /Telegrafi/

 

Lexo edhe:   Eli Fara i futet politikës/ Robert Aliaj ja thotë hapur fare: Mos i l*pini by**ën politikanëve për 10 apo 20 mijë euro