Marina kthehet pas në kohë dhe bën ndryshimin shumë të ëmbël (foto)

120

Moderatorja shumë e dashur nga publiku, Marina Vjollca, është në pritje të ëmbël. Ajo dhe bashkëshorti i saj, reperi Getoar Selimi, pritet të bëhen prindër për herë të parë.

- PUBLICITET -

Ndërkohë, moderatorja vazhdon të jetë aktive në televizion. Ajo po vijon prezantimin duke ndarë herë pas here edhe emocionet e momentit live me teleshikuesit.

Së fundmi, Marina ka ndryshuar “look” dhe është kthyer në brune. Ka qenë vetë ajo që ka publikuar në Instagram disa foto, ku vihet re nga komentet që publiku e ka pritur shumë mirë. Kujtojmë që Marina brune ka qenë shumë vite më parë, gjatë kohës që moderonte në Top Channel.

Lexo edhe:   E gjeni dot se kush eshte ? Ajo sot eshte kengetare me fame nderkombetare