Dy nga banorët e ‘BBV’ falin namaz brenda shtëpisë së famshme

250

Ajo çka po ndodh brenda shtëpisë më të famshme shqiptare, Big Brother VIP Albania, vazhdimisht po përbën lajm nëpër mediat rozë.

Së fundmi mediave nuk iu ka ikur një moment nga përditshmëria e banorëve VIP të kësaj shtëpie. Aty, dy konkurrentë shihen duke kryer rite fetare, përkatësisht duke u falur.

Bëhet fjalë për Sabianin dhe konkurrentin nga Shkodra, Elhaid Cufin. Aty dy me sa duket janë praktikues të fesë islame.

Lexo edhe:   Filloi sonte festivali i “Këngës Magjike” me misionin human për të prekurit nga tërmeti “Këndo për të ndërtuar”