U përfshi në aksident mes të Tiranës, ja si paraqitet gjendja shëndetësore e Atdhe Xharavinës (FOTO)

158

Një aksident i rëndë është regjistruar pak më parë në zonën e “Don Boskos” në Tiranë. Burime për media bëjnë me dije se një prej drejtuesve të mjetit është ish-konkurrenti i “Përputhen”, Atdhe Xheravina.

- PUBLICITET -

 

Raportohet se ka qenë mjeti ngjyrë gri ai i cili ishte duke dalë nga parkimi dhe përplasi automjetin e tipit “Audi” që i përket Atdheut.

 

Fatmirësisht nuk ka të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Lexo edhe:   U shpall më e bukura në Shqipëri, Missi e tregon me lot në sy: Ne nuk kishim bukë të hanim në shtëpi, po nuk u tregoja…