Semi ka ditëlindjen, Donaldi me përqfime dhe puthje, nërsa banorët … (video)

120

Këngëtarja e njohur, Semi Jaupaj, është një ndër banoret e “Big Brother VIP”. Ajo është banorja e parë që ka festuar ditëlindjen brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

- PUBLICITET -

 

Një ditë më parë, Semi ka festuar ditëlindjen larg njerëzve të dashur, e megjithatë nuk ka munguar një surprizë nga banorët e tjerë të këtij reality show.

 

Të gjithë bashkë kanë organizuar një festë të vogël për këngëtaren, të cilës i kanë kënduar dhe këngën e ditëlindjes. Semi nuk i ka mbajtur dot emocionet dhe është përlotur.

 

Donald Veshaj e ka përqafuar duke i thënë “Nuk duhet të mërzitesh”.

 

 

 

 

Lexo edhe:   Pas Çiljetës edhe Marina Vjollca mbulohet me shami, poston foton nga xhamia