Semi dhe Donaldi do dalin çift bashkë? Opinionsti Arbër Hajdari i habit të gjithë me atë që tha në studio

131

Semi Jaupaj dhe Donald Veshaj kanë nxitur reagime të shumta në rrjet për shkak të afrimitetit që kanë shfaqur brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Të dy janë përfolur në mediat online se kanë diçka më shumë se miqësi dhe janë nxitur spekulime se do të bëhen çift. Semi Jaupaj është cilësuar si shoqja e zemrës e Bora Zemanit, me të cilën Donald Veshaj ka pasur një romancë.

Mbetet për tu parë nëse do të ketë diçka përtej miqësisë mes Semit dhe Donaldit gjatë qëndrimit në shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

Në lidhje me këtë temë, Arbana pyeti dy opinionistët e ‘BBV’. Balina tha se është ende shpejt për të arritur në një konkluzion të tillë.

Edhe Arbëri po ashtu tha se është ende shpejt, por nuk e përjashtoi këtë mundësi, duke thënë që nuk ka asgjë të keqe që Semi të lidhet me ish-të dashurin e shoqes së saj të ngushtë, Bora Zemanit.

Lexo edhe:   Fiori Dardha zemërthyer ndan lajmin e trishtë për nënën e saj