“Nuk e duroja dot kur më puthte”/ Beniada rrëfen lidhjen e saj të parë: Isha 16 vjeç dhe fajin e kishte…

267

Beniada, e pyetur nga Monikën nëse është në një lidhje, i tregon se për momentin është single.

 

Ajo thotë se ka qenë në një fejesë të gjatë me dikë nga mosha 16 vjeçare deri në moshën 23 vjeç. Për këtë fejesë ajo fajëson mamanë e saj pasi ajo ishte shumë e vogël.

 

Monika e pyet nëse u lëndua nga ndarja, por Beniada shprehet jo sepse ishte ajo që e la.

 

“Ishte i fokusuar vetëm tek futbolli dhe mua më mërzitej jeta me të”, shprehet ajo.

 

“Pas një lidhjeje 7 vjeçare erdhi një moment qe nuk e duroja dot më as kur më puthte”, duke treguar se kështu ajo I dha fund fejesës me të.

Lexo edhe:   Habit këngëtarja dhe aktorja e njohur: E ndjej veten më shumë sesa burrë dhe grua. I përkas gjinisë asnjëanëse