“Je i marrosur”, plasin puthjet dhe jo vetëm në takimin e radhës në Përputhen. Bajo del direkt në temë

192

Pas surprizave që ka bërë vazhdimisht, Bajo ka arritur të fitojë takimin e parë me Adën në emisionin “Për’puthen” në Top Channel. Ai nuk ka hezituar ta komplimentojë dhe t’i dhurojë vazhdimisht puthje.

- PUBLICITET -

 

“O shpirti im më thuaj çfarë do ti”, i tha Bajo, ndërsa Ada i kërkoi telefonin pasi kishte parë një vajzë. Ndërsa ai shpjegoi se i kishte pëlqyer shprehja.

 

Në studio nuk kanë munguar komentet nga më të ndryshmet teksa Mikela i tha Bajos se ishte i marrosur dhe po i dilnin “jargët”, kur ishte afër Adës.

Lexo edhe:   Vetëm pak ditë para dasmës, këngëtarja shqiptare lë pasanikun francez