“Tentoi ta bënte në sy të fëmijës”, ulërima dhe të qara në studio pas videos së Drinedës (VIDEO)

500

Në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon u rikthye historia e Drineda Avdi, 28 vjeçarja nga Bilishti që përloti gjithë shqiptarët. Pas kontributit financiar të të gjithë shqiptarëve ajo mundi të operohej në Turqi, duke fituar betejën me sëmundjen pas 5 muajsh qëndrim në spital.

- PUBLICITET -

 

Mirëpo tani që po përpiqet t’i kthehet jetës normale, Drinedën e shqetësojnë të tjera probleme. Ajo rrëfeu për “Ftesë në 5” se është keq trajtuar fizikisht dhe psikologjikisht nga ish-bashkëshorti, me të cilin i ka dhënë fund marrëdhënies për arsye tradhtie nga ana e tij.

 

 

 

Lexo edhe:   “Natën je e burrit, ditën je me mua”, vjehrra ndan nusen nga djali...