Shpërthen Luljeta e “Përputhen”: Meshkujt shqiptarë janë vetëm për gjumë, s’të rregullojnë as poçin

174

Një prej personazheve më kontroversë të ekraneve shqiptare përsa i përket moshës së saj, Luljeta Nallbani ka bërë sërish bujë me deklaratat e saj të fundit. Beqarja në moshë të tretë vijon të jetë shumë mendjehapur sa i përket opinioneve të saj në lidhje me meshkujt shqiptarë.

- PUBLICITET -

 

Ajo ka deklaruar në media se ata janë “shumë të lodhur dhe nuk shërbejnë për asgjë”. “Të rregullonin poçin do ishte mirë, po s’janë as për poç as për gjë.

 

Për gjumë janë, vetëm për gjumë. Burrat shqiptarë janë shumë të lodhur, meshkujt shqiptarë. Keq më vjen po…”-tha ajo midis të tjerash.

Lexo edhe:   Mediat italiane thonë se është mbesa e Enver Hoxhës, Anna Oxa tregon të vërtetën…