Opinionistit të Big Brother i del gënjeshtra sheshit. Tha se e ndjek Elhaid Cufin, por në fakt…

Pak me pare banoreve te shtepise te Big Brother, ju bashkua Elhaid Cufi, nje emer i njohur vetem ne rrjetet sociale ndonse u shit nga produksioni si nje shkrimtar i kalibrit te Ismail Kadare apo Dritero Agolli.

E teksa pati habi nga njerezit por edhe banoret qe nuk e njihnin, Arbanes ju desh te bente nje tjeter prezantim duke e cilesuar fenomen te rrjeteve sociale.

Per ta mbeshtetur e per te hequr sikletin e krijuar Arber Hajdari ne rolin e opinionistit tha se e njeh madje e ndjek ne Instagram. Por Arbri harroi qe keto “genjeshtrat” per te dale nga situata zbulohen shume shpejt.

Ai jo vetem qe nuk e ndjek ne Instagram por me shume mundesi as ja ka idene kush eshte. Nese pastaj eshte nje stalker i Elhaidit dhe e ndjek me profil fallco, eshte akoma me keq! /Kryefjala

TE TJERA