‘Fenomeni Instagramit’ futet në shtëpinë e ‘Big Brother Vip’. Meriton duartrokitjet e të gjithëve për kërkesën që bëri

301

Elhaid Cufi është shkrimtari i parë, që do bëhet pjesë e shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

- PUBLICITET -

 

Kërkesa e vetme për vëllain e madh, para se të bëhej pjesë e shtëpisë ishte: “Big Brother të lutem na sill disa libra që atëherë kur bota të flejë të kem disa libra që të qetësoj shpirtin”.

 

Pjesëmarrjen në këtë format Elhaidi, apo ‘Fenomeni i Instagramit’ ia kushton nënës së tij, të cilën e ka edhe mbështetjen e çdo vendimi.

 

“Përshëndes nënën time dhe uroj t’i bëhet qejfi. Ajo i mbështet vendimet e mia gjithmonë”, tha Elhaidi.

Lexo edhe:   Sherr i paparë mes gocave... “Më tregon surrati i ksaj” dhe “mbylle o copë druri”, plås keq mes vajzave në Për’puthen (VIDEO)