E bujshme… “Arrestohet” gazetari Artan Hoxha. Ja polici i famshem qe arriti ta neutralizonte…

596

Nje dite me pare neper portale doli lajmi se gazetari i njohur Artan Hoxha ishte arrestuar nga policia.

Kjo natyrisht shkaktoi habi tek te gjithe pasi behej fjale per nje ngjarje te rende. Por ne lidhje me kete ka reaguar mesditen e se merkures vete “autori” ku me ane te nje postimi e “pranon” edhe vete se eshte “bere e mundur neutralizimi dhe arresitimi i tij”.

I gjithi ky aksion u realizua fale “punes” se policit me te famshem ne Shqiperi. Ja cfare shkruan gazetari Artan Hoxha ne fb:

Tani thoni po deshet, se nuk ka shtet🤣🤣🤣

Pas lajmin te djeshem, shperndare ne portale, se me kishte arrestuar policia, ne zbatim te nje urdheri te prokurorise se Elbasanit, shume miq dhe te njohur te mi, me moren te shqetesuar se çfare kishte ndodhur ne te vertete?!

U kisha shpetuar njeri pas tjetrit, aq shume postblloqeve dhe sherbimeve policore, sa nuk ma mori mendja, se do te me arrestonte polici me i famshem, jo vetem ne Shqiperi, por ne gjithe trojet shqipfolese.


Nenkomisar Kole Frakusha dora vete, me neutralizoi pa me lene asnje rruge arratisje
🤣🤣🤣

Me “policin” e Portokallise, Florian Binaj…

Lexo edhe:   Shikoni këtë video dhe provoni të mos rrëqetheni, askush nuk ia ka dalë deri tani (Video)