Zyrtare/ Sot nis “Big Brother VIP” Zbulohet banorja e parë, është aktorja e njohur

134

Mbrëmjen e sotme programi “Big Brother Vip” nën moderimin e Arbana Osmanit do të nisë transmetimin.

Faqja zyrtare e BBV në Instagram ka zbuluar se cila ë shtë banorja e parë që do të bëhet pjesë e spektaklit.

Bëet fjalë për Arjola Demirin.

Tashmë janë konfirmuar edhe dy opinionistët zyrtarë.

Arbër Hajdari, 24 vjeçar, është jurist dhe themelues i fondacionit “Fundjavë Ndryshe” që prej 2015-ës. Balina Bodinaku, është drejtoreshë marketingu pranë një banke dhe njëkohësisht moderatore.

Edhe këtë edicion, çmimi për fituesin është 100 mijë euro.

Lexo edhe:   Ardola Dushi humb njeriun e shtrenjtë të familjes: Më theve zemrën